Landsleir Agenda 2021 (NSF)

Fra Speiderhistorisk leksikon
Hopp til:navigasjon, søk
Agenda 2021
Leirmerke logo Agenda 2021.jpeg
Landsleir for: Norges speiderforbund
År: 2021
Sted: hele landet
Leirsjef: Harald Schytz

Om leirens program og gjennomføring

Deltagere, tropper og kretser

Merk! Dette er kun en utarbeidet oversikt over de opplysninger som er samlet inn i SPHL, her er det behov for lokal kunnskap! Se gjerne referansene for hver enkelt leir, hvis endringer. Opplysningene er også lagt ut på hver enkelt speidergruppes profilside.
Dato De ulike lokale leirene Sted / kommune Deltagere Referanser
ukjent dato Agenda Eiterådalen 2021, 1. Mosjøen (Norges speiderforbund) Vefsn kommunevåpen.png Vefsn 20 deltagere [1]
ukjent dato Agenda Notodden 2021, Notodden (Norges speiderforbund) Notodden kommunevåpen.png Notodden 52 deltagere [1]
ukjent dato Agenda Skoeelva 2021, 1. Solum (Norges speiderforbund) Nome kommunevåpen.png Nome 25 deltagere [1]
ukjent dato Agenda Ula, Tjodalyng 2021, 1. Drammen og 3. Drammen (Norges speiderforbund) Larvik kommunevåpen.png Larvik [1]
ukjent dato Agenda Hovdastad 2021, 1. Skudeneshavn sjø (Norges speiderforbund) Karmøy kommunevåpen.png Karmøy [1]
18.21. juni Agenda Helgøy 2021, Sjernarøy (Norges speiderforbund) Stavanger kommunevåpen.png Stavanger 13 deltagere [1]
19.24. juni Agenda Eintveit 2021, Ekerhovd FA (Norges speiderforbund) Etne kommunevåpen.png Etne 30 deltagere [1]
19.24. juni Agenda Kinsarvik 2021, Kolltveit BK (Norges speiderforbund) Ullensvang kommunevåpen.png Ullensvang 50 deltagere [1]
19.25. juni Agenda Fredrikstad 2021, Fredrikstad krets (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler totalt 180 deltagere [1] [2]
19.26. juni Agenda Kvernmoen 2021, 1. Bekkelaget (Norges speiderforbund) Aremark kommunevåpen.png Kvernmoen, Aremark 30 deltagere [1]
19.26. juni Agenda Kvamsøy 2021, tropper fra Hordaland krins (Norges speiderforbund) Kvam kommunevåpen.png Kvamsøy, Kvam totalt 100 deltagere [1] [3]
19.26. juni Agenda Tromsø 2021, Tromsøya (Norges speiderforbund) Tromsø kommunevåpen.png Tromsø 30 deltagere [1]
19.26. juni Agenda Tromøy 2021, Hinna (Norges speiderforbund) Arendal kommunevåpen.png Arendal 80 deltagere [1]
19.26. juni Agenda Camp773, Furuneset 2021, Riska og Mastra sjø (Norges speiderforbund) Strand kommunevåpen.png Camp 773, Strand 50 deltagere [1]
19.27. juni Agenda Ternevig 2021, tropper fra Sørlandet krets (Norges speiderforbund) Kristiansand kommunevåpen.png Ternevig, Kristiansand totalt 100 deltagere [1] [4]
20.25. juni Agenda Skåtøy 2021, Nedre Eiker FA og Skien FA (Norges speiderforbund) Skien kommunevåpen.png Skien 43 deltagere [1]
21.24. juni Agenda Kvernmoen 2021, Lørenskog FA, Oslo FA 3. korps og Moss FA (Norges speiderforbund) Aremark kommunevåpen.png Kvernmoen, Aremark 50 deltagere [1]
21.25. juni Agenda Tydal 2021, Klæbu (Norges speiderforbund) Tydal kommunevåpen.png Tydal 30 deltagere [1]
21.26. juni Agenda Solstølen 2021, Lørenskog FSK (Norges speiderforbund) Hol kommunevåpen.png Solstølen, Hol 15 deltagere [1]
23.27. juni Agenda Velmunden 2021, 1. Bryn (Norges speiderforbund) Gran kommunevåpen.png Gran 16 deltagere [1]
23.27. juni Agenda Tveitstulen 2021, 1. Skotfoss (Norges speiderforbund) Skien kommunevåpen.png Skien 50 deltagere [1]
23.27. juni Agenda Storforshei 2021, Selfors, 1. Mosjøen og Rødøy FSK (Norges speiderforbund) Rana kommunevåpen.png Rana totalt 35 deltagere [1]
23.27. juni Agenda Trodle, Tysdal 2021, Tasta og Hjelmeland (Norges speiderforbund) Hjelmeland kommunevåpen.png Hjelmeland 80 deltagere [1]
24.27. juni Agenda Lysern 2021, 1. Slattum og Nittedal (Norges speiderforbund) Enebakk kommunevåpen.png Enebakk 60 deltagere [1]
24.28. juni Agenda Vennesla 2021, 1. Vennesla (Norges speiderforbund) Vennesla kommunevåpen.png Vennesla 80 deltagere [1]
24.28. juni Agenda Sandvik 2021, Skånevikspeidarane (Norges speiderforbund) Etne kommunevåpen.png Etne 45 deltagere [1]
24.29. juni Agenda Camp773, Furuneset 2021, Randaberg (Norges speiderforbund) Strand kommunevåpen.png Camp 773, Strand 60 deltagere [1]
25.28. juni Agenda Mjølhussand 2021, Kopervik (Norges speiderforbund) Karmøy kommunevåpen.png Karmøy 30 deltagere [1]
25.29. juni Agenda Karmøyheiene 2021, Åkra (Norges speiderforbund) Karmøy kommunevåpen.png Karmøy 60 deltagere [1]
25.30. juni Agenda Ostereidet 2021, 1. Lone (Norges speiderforbund) Alver kommunevåpen.png Alver 20 deltagere [1]
26.30. juni Agenda Langangen 2021, Porsgrunn FA og Porsgrunn FSK (Norges speiderforbund) Porsgrunn kommunevåpen.png Porsgrunn 50 deltagere [1]
26.30. juni Agenda 2021, Hauketo-Prinsdal (Norges speiderforbund) 24 deltagere [1]
26.30. juni Agenda Tredalen 2021, 1. Bjørkelangen og Hemnes (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler 53 deltagere [1]
25. juni1. juli Agenda Sanda 2021, Nannestad (Norges speiderforbund) Midt-Telemark kommunevåpen.png Midt-Telemark [1]
26. juni1. juli Agenda Skien 2021, 5. Skien MS (Norges speiderforbund) Skien kommunevåpen.png Skien 12 deltagere [1]
26. juni2. juli Agenda Sanven 2021, Rjukan og 1. Sandvær (Norges speiderforbund) Tinn kommunevåpen.png Tinn 40 deltagere [1]
26. juni2. juli Agenda Bjørkøya, Brevik 2021, tropper fra Grenland krets (Norges speiderforbund) Porsgrunn kommunevåpen.png Porsgrunn totalt 100 deltagere [1] [5]
26. juni2. juli Agenda Fjærland 2021, tropper fra Sogn og Fjordane krets (Norges speiderforbund) Sogndal kommunevåpen.png Sogndal totalt 87 deltagere [1] [6]
26. juni3. juli Agenda Kvamsøy 2021, tropper fra Hordaland krins (Norges speiderforbund) Kvam kommunevåpen.png Kvamsøy, Kvam totalt 100 deltagere [1] [7]
26. juni3. juli Agenda Kvernmoen 2021, tropper fra flere kretser (Norges speiderforbund) Aremark kommunevåpen.png Kvernmoen, Aremark totalt 200 deltagere [1] [8]
26. juni3. juli Agenda Solstølen 2021, Skedsmo (Norges speiderforbund) Hol kommunevåpen.png Solstølen, Hol 25 deltagere [1]
26. juni3. juli Agenda Farrisvannet 2021, Kjelsåsspeiderne (Norges speiderforbund) Larvik kommunevåpen.png Larvik 30 deltagere [1] [9]
26. juni3. juli Agenda Grøtavær 2021, Medkila (Norges speiderforbund) Harstad kommunevåpen.png Harstad 35 deltagere [1]
26. juni3. juli Agenda Glomma 2021, 1. Nordstrand (Norges speiderforbund) Stor-Elvdal kommunevåpen.png Stor-Elvdal / Elverum kommunevåpen.png Elverum 18 deltagere [1]
26. juni3. juli Agenda Mefurua 2021, 3. Eidsvoll (Norges speiderforbund) Rendalen kommunevåpen.png Rendalen 50 deltagere [1]
26. juni3. juli Agenda Levang 2021, 1. Sannidal (Norges speiderforbund) Kragerø kommunevåpen.png Kragerø 80 deltagere [1]
26. juni3. juli Agenda Tredalen 2021, tropper fra Vestmarka krets (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler [1] [10]
26. juni4. juli Agenda Østre Bølærne 2021, 5. Drammen sjø (Norges speiderforbund) Færder kommunevåpen.png Færder 30 deltagere [1]
27.30. juni Agenda Haldenkanalen 2021, Kalbakken og 8. Oslo Romsås (Norges speiderforbund) Aremark kommunevåpen.png Aremark 35 deltagere [1]
27. juni2. juli Agenda Rjukan 2021, Madla (Norges speiderforbund) Tinn kommunevåpen.png Tinn 23 deltagere [1]
27. juni2. juli Agenda Tromøy 2021, Arna MSK, Stavanger MSK og Ulriken (Norges speiderforbund) Arendal kommunevåpen.png Arendal totalt 110 deltagere [1]
28. juni2. juli Agenda Knudsrød 2021, Horten MS og Holmestrand (Norges speiderforbund) Horten kommunevåpen.png Horten 25 deltagere [1]
28. juni2. juli Agenda Verksodden 2021, Vestre Gausdal (Norges speiderforbund) Sør-Fron kommunevåpen.png Sør-Fron 30 deltagere [1]
28. juni3. juli Agenda Lindholmen, Tjøme 2021, Hortenspeiding (Norges speiderforbund) Færder kommunevåpen.png Færder 25 deltagere [1]
28. juni3. juli Agenda Ytterbøl, Ørje 2021, tropper fra Østre Østfold krets (Norges speiderforbund) Marker kommunevåpen.png Marker totalt 150 deltagere [1] [11]
28. juni4. juli Agenda Rjukan 2021, 1. Egersund (Norges speiderforbund) Tinn kommunevåpen.png Tinn 45 deltagere [1]
28. juni4. juli Agenda Drangedal 2021, Kragerø (Norges speiderforbund) Drangedal kommunevåpen.png Drangedal 18 deltagere [1]
29. juni3. juli Agenda Nordmarka 2021, Tåsen (Norges speiderforbund) Oslo kommunevåpen.png Oslo 25 deltagere [1]
29. juni3. juli Agenda Hemsedal 2021, tropper fra Vestmarka krets (Norges speiderforbund) Hemsedal kommunevåpen.png Hemsedal totalt 60 deltagere [1] [12]
29. juni3. juli Agenda Fredriksten 2021, tropper fra Østre Østfold krets (Norges speiderforbund) Halden kommunevåpen.png Halden totalt 60 deltagere [1] [13]
30. juni4. juli Agenda Tindetun 2021, tropper fra Sunnmøre krets (Norges speiderforbund) Sykkylven kommunevåpen.png Sykkylven totalt 100 deltagere [1] [14]
30. juni4. juli Agenda Finnås 2021, 1. Leirvik, Meling og 1. Godvik sjø (Norges speiderforbund) Bømlo kommunevåpen.png Bømlo totalt 100 deltagere [1]
30. juni4. juli Agenda Bjørnfjell 2021, 6. Narvik (Norges speiderforbund) Narvik kommunevåpen.png Narvik 37 deltagere [1]
30. juni4. juli Agenda Treungen 2021, 1. Brevik (Norges speiderforbund) Nissedal kommunevåpen.png Nissedal 16 deltagere [1]
30. juni4. juli Agenda Telemarkskanalen 2021, Hundvåg 1 og Bryne (Norges speiderforbund) Vestfold og Telemark fylkesvåpen.png Vestfold og Telemark 50 deltagere [1]
30. juni4. juli Agenda Rognan 2021, tropper fra Salten og Helgeland krets (Norges speiderforbund) Saltdal kommunevåpen.png Saltdal totalt 50 deltagere [1] [15]
1.4. juli Agenda Skjeldbreia 2021, 1. Fræna Elnesvågen (Norges speiderforbund) Hustadvika kommunevåpen.png Hustadvika 40 deltagere [1]
1.5. juli Agenda Sokn 2021, 1. Tananger sjø (Norges speiderforbund) Stavanger kommunevåpen.png Stavanger 50 deltagere [1]
2.4. juli Agenda Eidsvoll 2021, 1. Eidsvoll (Norges speiderforbund) Eidsvoll kommunevåpen.png Eidsvoll 12 deltagere [1]
2.7. juli Agenda Lindøy 2021, Skår (Norges speiderforbund) Karmøy kommunevåpen.png Karmøy 45 deltagere [1]
3.8. juli Agenda Spjelkavik 2021, 1. Skoger (Norges speiderforbund) Ålesund kommunevåpen.png Ålesund 13 deltagere [1]
3.9. juli Agenda Rjukan 2021, 1. Sandnes (Norges speiderforbund) Tinn kommunevåpen.png Tinn 70 deltagere [1]
3.10. juli Agenda Tredalen 2021, tropper fra Vestfold krets (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler [1] [16]
3.10. juli Agenda Bjørkebekk 2021, Rælingen (Norges speiderforbund) Aremark kommunevåpen.png Aremark 80 deltagere [1]
4.9. juli Agenda Slåttholmen 2021, Lillesand (Norges speiderforbund) Lillesand kommunevåpen.png Lillesand 36 deltagere [1]
4.9. juli Agenda Rjukan 2021, Kverneland (Norges speiderforbund) Tinn kommunevåpen.png Tinn 50 deltagere [1]
4.10. juli Agenda Åndalsnes 2021, tropper fra Romsdal og Nordmøre krets (Norges speiderforbund) Rauma kommunevåpen.png Rauma totalt 80 deltagere [1] [17]
4.11. juli Agenda Lifjell 2021, Borg (Norges speiderforbund) Seljord kommunevåpen.png Speiderbo, Seljord 20 deltagere [1]
uke 27 Agenda Strandenga 2021, Lillehammer (Norges speiderforbund) Gjøvik kommunevåpen.png Gjøvik 25 deltagere [1]
5.9. juli Agenda Tromøy 2021, tropper fra Follo krets (Norges speiderforbund) Arendal kommunevåpen.png Arendal totalt 70 deltagere [1] [18]
5.9. juli Agenda Kjerknesvågen 2021, 1. Vinne (Norges speiderforbund) Inderøy kommunevåpen.png Inderøy 10 deltagere [1]
5.10. juli Agenda Ytterbøl, Ørje 2021, Marker (Norges speiderforbund) Marker kommunevåpen.png Marker 50 deltagere [1]
10.18. juli Agenda Kjerkneset, Vanvikan 2021, tropper fra Trøndelag krets (Norges speiderforbund) Indre Fosen kommunevåpen.png Indre Fosen totalt 150 deltagere [1] [19]
11.17. juli Agenda Slagplan 2021, nasjonal roverleir, uke 1 av 3 (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler 69 deltagere [1] [20]
12.17. juli Agenda Trevatn, Reinsvoll 2021, tropper fra Vestoppland krets (Norges speiderforbund) Vestre Toten kommunevåpen.png Vestre Toten totalt 70 deltagere [1]
12.18. juli Agenda 2021, Kattem (Norges speiderforbund) 40 deltagere [1]
15.24. juli ? Agenda Heggmoen 2021, 1. Tverlandet (Norges speiderforbund) Bodø kommunevåpen.png Bodø 20 deltagere [1]
16.25. juli Agenda Risøya 2021, tropper fra Vestmarka krets (Norges speiderforbund) Tvedestrand kommunevåpen.png Tvedestrand totalt 200 deltagere [1] [21]
18.24. juli Agenda Slagplan 2021, nasjonal roverleir, uke 2 av 3 (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler 130 deltagere [1] [20]
19.25. juli Agenda S/S Havbraatt 2021 (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler 8 deltagere [1] [22]
24.30. juli Agenda Søndeled 2021, tropper fra Aust-Agder krets (Norges speiderforbund) Risør kommunevåpen.png Risør totalt 200 deltagere [1] [23]
24.30. juli Agenda Camp773, Furuneset 2021, 1. Røa (Norges speiderforbund) Strand kommunevåpen.png Camp 773, Strand 9 deltagere [1]
24.31. juli Agenda Siggerud 2021, Manglerud (Norges speiderforbund) Nordre Follo kommunevåpen.png Nordre Follo 20 deltagere [1]
24.31. juli Agenda 2021, Sandsli (Norges speiderforbund) [1]
25.31. juli Agenda Slagplan 2021, nasjonal roverleir, uke 3 av 3 (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler 44 deltagere [1] [20]
26.30. juli Agenda Tromøy 2021, Drammen MSK (Norges speiderforbund) Arendal kommunevåpen.png Arendal [1]
27. juli1. august Agenda Fyresdal 2021, Siljan MSK og Gjerpen MSK (Norges speiderforbund) Fyresdal kommunevåpen.png Fyresdal 50 deltagere [1]
28. juli6. august Agenda Kilebygda 2021, Moflata MSK (Norges speiderforbund) Skien kommunevåpen.png Skien 10 deltagere [1]
30. juli5. august Agenda Imsdalen, Atna 2021, 1. Kolbotn (Norges speiderforbund) Stor-Elvdal kommunevåpen.png Stor-Elvdal 30 deltagere [1]
31. juli5. august Agenda Evje 2021, Songdalen FSK og Vågsbygd FSK (Norges speiderforbund) Evje og Hornnes kommunevåpen.png Evje og Hornnes 55 deltagere [1]
31. juli5. august Agenda Vetlestølen 2021, Voss (Norges speiderforbund) Voss kommunevåpen.png Voss [1]
31. juli6. august Agenda Hemsedal 2021, Høvik Verk (Norges speiderforbund) Hemsedal kommunevåpen.png Hemsedal 60 deltagere [1]
31. juli6. august Agenda Tredalen 2021, 1. Tyristrand (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler 46 deltagere [1]
31. juli6. august Agenda Solstølen 2021, 1. Jeløy (Norges speiderforbund) Hol kommunevåpen.png Solstølen, Hol 35 deltagere [1]
31. juli7. august Agenda Røros 2021, tropper fra Follo krets (Norges speiderforbund) Røros kommunevåpen.png Røros totalt 400 deltagere [1] [24]
31. juli7. august Agenda Kvernmoen 2021, Lørenskog Syd (Norges speiderforbund) Aremark kommunevåpen.png Kvernmoen, Aremark 30 deltagere [1]
1.6. august Agenda Telemarkskanalen 2021, 1. Heistad (Norges speiderforbund) Vestfold og Telemark fylkesvåpen.png Vestfold og Telemark 40 deltagere [1]
1.8. august Agenda Halsnes og Tangen 2021, tropper fra Follo krets (Norges speiderforbund) Aurskog-Høland kommunevåpen.png Aurskog-Høland totalt 150 deltagere [1] [25]
1.8. august Agenda Lindholmen, Tjøme 2021, Fevang og 1. Sandefjord (Norges speiderforbund) Færder kommunevåpen.png Færder totalt 55 deltagere [1]
1.8. august Agenda Norsjø 2021, Longship Group 41. Oslo Ullevål (Norges speiderforbund) Midt-Telemark kommunevåpen.png Midt-Telemark 14 deltagere [1]
3.8. august Agenda Skien 2021, tropper fra Grenland krets (Norges speiderforbund) Skien kommunevåpen.png Skien totalt 121 deltagere [1] [26]
3.8. august Agenda Rjukan 2021, 1. Lier og 1. Gullaug (Norges speiderforbund) Tinn kommunevåpen.png Tinn 35 deltagere [1]
5.8. august Agenda Lyngdal 2021, 1. Lyngdal og 1. Vanse (Norges speiderforbund) Lyngdal kommunevåpen.png Lyngdal 60 deltagere [1]
5.8. august Agenda Nordmarka 2021, 1. Jevnaker (Norges speiderforbund) 30 deltagere [1]
5.11. august Agenda Kvinnherad 2021, Rosendal (Norges speiderforbund) Kvinnherad kommunevåpen.png Kvinnherad 25 deltagere [1]
7.11. august Agenda Bjørneroa 2021, Bøler (Norges speiderforbund) Gran kommunevåpen.png Gran 30 deltagere [1]
7.14. august Agenda Hjerkinn 2021, tropper fra Hedmark krets + gjester (Norges speiderforbund) Dovre kommunevåpen.png Dovre 250 -300 deltagere [1] [27]
8.13. august Agenda Finse 2021, 4. Bergen-Sandviken (Norges speiderforbund) Ulvik kommunevåpen.png Ulvik 55 deltagere [1]
9.15. august Agenda Tredalen 2021, Hønefoss (Norges speiderforbund) Hvaler kommunevåpen.png Tredalen, Hvaler 60 deltagere [1]
9.15. august Agenda Noresund 2021, Sokna (Norges speiderforbund) Krødsherad kommunevåpen.png Krødsherad 30 deltagere [1]
12.17. august Agenda Sørlandskysten 2021, 1. Tvedestrand (Norges speiderforbund) Agder fylkesvåpen.png Agder 12 deltagere [1]
Har du flere opplysninger? Bidra selv, eller send oss en e-post [1]

Leirsang

Minner og omtale fra leiren

Organisering

Leirkomite

Minneprodukter fra leiren

Hver landsleir hadde sine minneprodukter, det være seg leirminnebøker, leirhefter, diplomer, postkort, frimerker, poststempler, krus, belter og kniver, flagg og -vimpler, skjerf, merker, metallmerker, T-skjorter lydopptak, film og video og annet. Alle har sine egne artikkelsider, hvor du kan finne ut mer om disse. Kanskje du selv har noen effekter, send gjerne et bilde til oss - red[at]speidermuseet.no[[2]] På forhånd takk!

Offisielle leirmerker

Utklipp og minner

Om Norges speiderforbund

Om Norges speiderforbund.PNG

Om pandemier

Om utsalg, drakt, leir- og turutstyr og særpreg

Eksterne lenker

Referanser

  1. 1,000 1,001 1,002 1,003 1,004 1,005 1,006 1,007 1,008 1,009 1,010 1,011 1,012 1,013 1,014 1,015 1,016 1,017 1,018 1,019 1,020 1,021 1,022 1,023 1,024 1,025 1,026 1,027 1,028 1,029 1,030 1,031 1,032 1,033 1,034 1,035 1,036 1,037 1,038 1,039 1,040 1,041 1,042 1,043 1,044 1,045 1,046 1,047 1,048 1,049 1,050 1,051 1,052 1,053 1,054 1,055 1,056 1,057 1,058 1,059 1,060 1,061 1,062 1,063 1,064 1,065 1,066 1,067 1,068 1,069 1,070 1,071 1,072 1,073 1,074 1,075 1,076 1,077 1,078 1,079 1,080 1,081 1,082 1,083 1,084 1,085 1,086 1,087 1,088 1,089 1,090 1,091 1,092 1,093 1,094 1,095 1,096 1,097 1,098 1,099 1,100 1,101 1,102 1,103 1,104 1,105 1,106 1,107 1,108 1,109 1,110 1,111 1,112 1,113 1,114 1,115 1,116 1,117 1,118 1,119 1,120 Opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund. Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold Siteringsfeil: Ugyldig <ref>-tagg; navnet «Landsleir Agenda 2021 (NSF)» er definert flere steder med ulikt innhold
  2. Deltagende tropper var Fredrikstad MS, 1. Fredrikstad, 1. Isegran sjø, Rolvsøyspeiderne, Gressvik, Kjølberg, Fredrikstad FSK, Hvaler sjø og 1. Råde, (Follo krets), opplysninger fra Fredrikstad krets, juni 2021
  3. Deltagende tropper var Askøy MSK, 23. Bergen, Bergen MS og 18. Bergen V-S, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  4. Deltagende tropper var 7. Kristiansand sjø, 1. Søgne sjø og Flekkerøy BK sjø, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  5. Deltagende tropper var 1. Herre, 1. Bamble, 1. Stathelle og 1. Langesund sjø, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  6. Deltagende tropper var Systrond 1, Sogndal, Eid (?), Naustdal, Førde og Nordfjordeid, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  7. Deltagende tropper var Bønes, Søreide og 3. Laksevåg sjø, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  8. Deltagende tropper var Skarnes 1, Solberg, Nes Årnes, 6. Drammen MS, 2. Stavanger, 5. Eidsvoll, 1. Lørenskog 3, Kongsvinger 2, Kløfta 1, 1. Haugerud og Tranby, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  9. Farrisvannet dekker tre kommuner, Siljan, Porsgrunn og Larvik
  10. Deltagende tropper var Nadderud, 1. Jar, 1. Tanum, 1. Eiksmarka og Røyken, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  11. Deltagende tropper var Askim, Tomter, Spydeberg, Trøgstad og Rakkestad, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  12. Deltagende tropper var 1. Skougum, 1. Høvik sjø og Asker 1, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  13. Deltagende tropper var Fossekallen Tistedal, Lande og Skjeberg, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  14. Deltagende tropper var Sykkylven, 1. Vegsund og 5. Ålesund, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  15. Deltagende tropper var 1. Bodø, 1. Fauske, 1. Rognan (?) og Rødøy FSK, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  16. Deltagende tropper var Tønsberg, Oseberg, 1. Nøtterøy, 2. Nøtterøy, 3. Nøtterøy og Husøy sjø, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  17. Deltagende tropper var 1. Batnfjord, 3. Rauma Isfjorden, 4. Rauma Innfjorden, Hustadvika Eide og Moldespeiderne, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  18. Deltagende tropper var Fagerstrand, Bjørnemyr og 1. Nesodden / Jaer, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  19. Deltagende tropper var Melhus, Charlottenlund, Stjørdal, Vanvikan, 1. Sandvollan, Trondheim FSK, Vikhamar og Åfjord, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  20. 20,0 20,1 20,2 Opplysninger fra leirkomiteen for Agenda Slagplan 2021, Norges speiderforbund.
  21. Deltagende tropper var Sætre, Konnerud, Hyggen og Snarøen sjø, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  22. Deltagende tropper var 5. Eidsvoll, Nes Årnes, Rælingen og Nannestad, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  23. Deltagende tropper var 1. Grimstad MSK, Flosta, Fevik 1, 2. Tromøy, 1. Eydehavn, 1. Risør og Vegårshei MSK, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  24. Deltagende tropper var 1. Våler, 1. Son sjø, 1. Råde, 1. Ås, 1. Jeløy, 8. Moss, Drøbak/Frogn, 1. Langhus, Myrvoll, 1. Nesodden / Jaer, Ryggespeiderne og Siggerud, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  25. Deltagende tropper var 1. Ås, Drøbak/Frogn, Vestby, Siggerud og 1. Langhus, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  26. Deltagende tropper var 1. Gulset, 2. Gjerpen, 1. Borgestad og 3. Skien, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021
  27. Deltagende tropper var Furnes, 1. Romedal, Løten, Alvdal, Mjølner, Brumunddal, Engerdal, Ringsaker, 1. Grue, Røros, Østby MSK og Brøttum, opplysninger fra artikkelsiden Landsleir Agenda 2021, Norges speiderforbund, juni 2021